+48 691 791 737 Pon - Pt 09:00 - 17:00 Mickiewicza 21, 46-200 Kluczbork
DRUKARNIACD.PL
18 LAT NA RYNKU
RODZINNA
Polska Firma
WŁASNY PARK
MASZYNOWY
Skontaktuj się

CD/DVD Medyczne

CD/DVD Medyczne

Branża diagnostyki obrazowej RTG/TK/USG/REZONANS MAGNETYCZNY od wielu lat korzysta już z profesjonalnych płyt cd-r i dvd-r do nagrywania wyników badań. W naszej ofercie od prawie 18 lat znajdują się płyty profesjonalne do zapisu badań RTG/TK/USG/REZONANS MAGNETYCZNY. Płyty z naszej serii MEDDISC pozwalają na stabilny zapis i odczyt danych medycznych w każdym formacie.

W ofercie posiadamy płyty przeznaczone do zapisu badań, danych pacjentów i wszelkiego rodzaju materiałów w obrocie placówek zdrowia.
Produkt spełnia normy produktu dopuszczonego do obrotu medycznego co potwierdzają certyfikaty: CE, DICOM oraz zgodność z unijną dyrektywą 93/42/EEC.

Płyty profesjonalne (w tym serii medycznej) z naszej oferty zapewniają długi czas archiwizacji, do nawet 100 lat pod warunkiem przechowywania w odpowiednich stałych i kontrolowanych warunkach wilgotności oraz temperatury, Wilgotność względna na poziomie ok. 55% (odchylenie okresowe +/- 8%), temperatura ok. 20 'C (odchylenie okresowe +/- 2-3 stopnie). Nośnik posiada standardową warstwę chroniąca przed umiarkowanym promieniowaniem UV spotykanym w warunkach biurowych.

Nasz grafik przygotuje dla Twojej firmy profesjonalny projekt tematyczny, dzięki temu Twoje płyty będą wyjątkowe, klient zachowa taką płytę jako wizytówkę Twojej placówki. Na projekcie znajdą się odpowiednio przygotowane miejsca do opisu lub zaznaczenia rodzaju badania oraz miejsca na wpisanie danych pacjenta.

Płyty Medyczne

Do płyt możesz domówić ekonomiczne kopertki kartonowe z tematycznym wydrukiem powiązanym z Twoim projektem i oczywiście z danymi Twojej placówki lub ciekawiej wyglądające opakowania typu ekopack czy digipack. Jeśli chcesz możesz również zamówić proste rozwiązanie w postaci zwykłych białych kopert papierowych z okienkiem foliowym lub całych kopert foliowych.

Nie musisz mieć wiedzy w zakresie nośników optycznych, opakowań czy przygotowania grafiki. Skontaktuj się a nasz handlowiec w prosty sposób przeprowadzi Cię przez prosty proces pozwalający poznać Twoje potrzeby a my przygotujemy wszystko za Ciebie. Nasz grafik jest elastyczny; słucha i działa tak aby spełnić 100% oczekiwań klienta, bez dopłat za korekty i poprawki. Płacisz tylko raz za obsługę graficzną i projekt jest korygowany do chwili pełnej akceptacji bez dodatkowych opłat.

Gwarantujemy terminowe dostawy i bardzo dobrą jakość produkcji od ponad 18 lat.

Płyty CD do RTG, płyty DVD do RTG, płyty CD do TK, płyty DVD do TK,  płyty CD do USG, płyty DVD do USG, płyty CD na REZONANS MAGNETYCZNY, płyty DVD na REZONANS MAGNETYCZNY, CD z nadrukiem REZONANS MAGNETYCZNY, DVD z nadrukiem REZONANS MAGNETYCZNY, płyty CD do badań RTG, płyty DVD do badań RTG, płyty CD do badań TK, płyty DVD do badań TK,  płyty CD do badań USG, płyty DVD do badań USG