+48 691 791 737 Pon - Pt 09:00 - 17:00 Mickiewicza 21, 46-200 Kluczbork
DRUKARNIACD.PL
18 LAT NA RYNKU
RODZINNA
Polska Firma
WŁASNY PARK
MASZYNOWY
Skontaktuj się

Tłoczenie płyt CD/DVD

Wytłoczenie płyt CD, tłocznia płyt

Nośniki optyczne

Zamówisz u nas nośniki optyczne w każdym z dostępnych formatów. Gwarantuje wysoką jakość produkcji.

Mamy bogatą ofertę opakowań, nadruków i wykończeń produktów. Dysponujemy własnym studiem graficznym. Produkcja odbywa się na profesjonalnych maszynach przemysłowych do płyt i opakowań. Korzystamy z materiałów do druku tylko europejskich producentów.

Oferujemy profesjonalną pomoc w doborze odpowiedniej technologii druku w zależności od projektu graficznego i oczekiwanego efektu końcowego. Każde zlecenie traktowane jest indywidualnie.

Szczegółowe informacje, specyfikacje, wykrojniki itd otrzymasz po kontakcie email z działem handlowym. Prześlemy Ci komplet wytycznych dopasowanych do specyfikacji Twojego zamówienia.

Płyty kompaktowe to krążki składające się w głównej mierze z poliwęglanu. Zawierają cyfrowe dane, które odczytywane są wiązką światła lasera optycznego w napędzie. Pierwotnie miały zastąpić winylowe płyty muzyczne. Stały się bardzo popularne dzięki swojej pojemności, wszechstronności, niezawodności i bardzo niskiej cenie.
Zostały wspólnie opracowane przez koncerny Philips i Sony w latach 70-tych.

Typowa płyta kompaktowa jest w stanie pomieścić 700 MB danych lub 80 minut dźwięku. Ma średnicę 120 mm. W środku znajduje się otwór o średnicy 15 mm.

DrukarniaCD

Materiał do wytłoczenia/nagrania na płycie można dostarczyć w formie:

  • płyty źródłowej (nośnik zapisany w takim formacie w jakim docelowo ma trafić do Twojego odbiorcy a my go przemysłowo powielimy)
  • obrazu płyt (w linku transferowym wg wymaganej specyfikacji)
  • jeśli materiał nie jest zgodny ze specyfikacją wtedy dostosujemy go w procesie authoringu, jeśli będzie to możliwe po naszej stronie i wyrazisz na to zgodę.

Informacje, jak prawidłowo przygotować materiał oraz wygenerować sumę kontrolną otrzymasz od naszego handlowca.

Tłoczenie płyt CD

Tłoczenie płyt odbywa się na przemysłowych wtryskarkach pozwalających zachować wysoką jakość produkcji.

Może zapewnić usługi tłoczenia płyt CD/DVD w najwyższej jakości, przy użyciu najnowszych technologii i maszyn. Możemy zrealizować dowolne nakłady, od małych zamówień liczących kilkanaście lub kilkadziesiąt sztuk, aż po wielotysięczne nakłady.

Zastanawiasz się gdzie wytłoczyć płytę i wydrukować opakowania? Skorzystaj z usług firmy, która jest w branży już ponad 18 lat.

Ile kosztuje tłoczenie płyt CD?

Ceny wytłaczania płyt CD w Polsce mogą się różnić w zależności od różnych czynników, takich jak ilość zamówionych płyt, jakość druku, opakowanie i inne usługi dodatkowe. Koszt może wynosić od kilkudziesięciu groszy do kilkunastu złotych za sztukę w zależności od tych czynników. Im większe zamówienia tym cena jednostkowa wytłoczenia płyty jest niższa.

Firma DrukarniaCD.pl oferuje różne pakiety usług, dlatego najlepiej jest bezpośrednio skontaktować się z nami w celu uzyskania konkretnych wycen, dopasowanych do indywidualnych potrzeb.

Tłocznia płyt

Tłoczenie płyt CD/DVD zapewnia wieloletnią trwałość i długotrwałe użytkowanie, dzięki czemu jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich firm wydawniczych ale również dla klientów indywidualnych.

Nadruk na płytach
Oferujemy druk nośników optycznych w technologiach

  • Druk cyfrowy CMYK UV pełny kolor (nakłady od 1 do 6000 szt z projektu)
  • Druk offsetowy CMYK UV pełny kolor (nakłady od 100 do ilu chcesz sztuk z projektu)
  • Druk sitodrukiem CMYK UV pełny kolor (nakłady od 100 do ilu chcesz sztuk z projektu)

każdy rodzaj wydruku może zostać dodatkowo uszlachetniony lakierem na wysoki połysk lub może zostać mocno zmatowiony.

Odpowiednią technikę druku dla Twojego projektu pomoże Ci dobrać nasz handlowiec.

Nowoczesna drukarnia płyt i opakowań DRUKARNIACD.PL. Polska rodzinna firma ponad 18 letnim doświadczeniem w branży płytowej. Kompleksowe przygotowanie i realizacja zamówień. Profesjonalna obsługa przez doświadczony zespół techników. Oferujemy własny transport w każdej miejsce w Europie.

Dokonując zamówienia tłoczenia płyt w naszej firmie pozwalasz trwać dalej rodzinnej Polskiej firmie, która jest taka jak Ty. Dziękujemy!