+48 691 791 737 Pon - Pt 09:00 - 17:00 Mickiewicza 21, 46-200 Kluczbork
DRUKARNIACD.PL
18 LAT NA RYNKU
RODZINNA
Polska Firma
WŁASNY PARK
MASZYNOWY
Skontaktuj się

O Nas

O Nas

Rozpoczęliśmy działalność w 1954 roku (jako firma fotograficzna) i od tego czasu funkcjonujemy z wieloma sukcesami na ogólnopolskim rynku. Poszerzenie działalności o druk płyt i opakowań nastąpiło w roku 2005 i od tego czasu staliśmy się mocno rozpoznawalną firmą pod marką DRUKARNIACD.PL I MEDDISC.PL.
Nasi stali Klienci cenią w szczególności naszą wysoką jakość i wprowadzanie ciągłych ulepszeń oraz wdrażanie nowoczesnych technologii. Naszą kolejną zaletą jest profesjonalne podejście do każdego zlecenia jak również terminowość i fakt, że dziedzinę którą się zajmujemy znamy od podszewki. DRUKARNIACD.PL to nie tylko nowoczesne maszyny, to także specjaliści którzy gwarantują osiągnięcie produktu wysokiej jakości oraz pomoc w wyborze odpowiedniej techniki druku dla danego produktu aby osiągnąć jak najlepszy efekt. Jesteśmy firmą rodzinną a to gwarantuje dbałość o markę, jakość i szczegóły każdego zlecenia. Do każdego nawet najmniejszego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Specjalizujemy się w produkcjach od 1 do 30.000 szt z projektu. Przy tych ilościach jesteśmy wstanie zapewnić doskonałe ceny i szybką realizację zlecenia oraz bardzo wysoką jakość produktu. Dodatkową naszą specjalizacją jest zaopatrzenie branży medycznej, gabinetów RTG w płyty CD/DVD przeznaczone do zapisu wyników badań. Oferujemy również własny transport na terenie całej europy (samochody wyposażone w windy towarowe).

  • Nadruki na płytach
  • Tłoczenie płyt
  • Nagrywanie płyt
  • Opakowania na płyty
  • Okładki
  • Druk offsetowy
  • Druk cyfrowy
  • Introligatornia

DrukarniaCD

DRUKARNIACD.PL to nie tylko nowoczesne maszyny, to także specjaliści którzy gwarantują osiągnięcie produktu wysokiej jakości oraz pomoc w wyborze odpowiedniej techniki druku dla danego produktu aby osiągnąć jak najlepszy efekt. Jesteśmy firmą rodzinną a to gwarantuje dbałość o markę, jakość i szczegóły każdego zlecenia. Do każdego nawet najmniejszego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Specjalizujemy się w produkcjach od 1 do 30.000 szt z projektu. Przy tych ilościach jesteśmy wstanie zapewnić doskonałe ceny i szybką realizację zlecenia oraz bardzo wysoką jakość produktu. Dodatkową naszą specjalizacją jest zaopatrzenie branży medycznej, gabinetów RTG w płyty CD/DVD przeznaczone do zapisu wyników badań. Oferujemy również własny transport na terenie całej europy (samochody wyposażone w windy towarowe).

Historia

2023 r.przejęcie działalności przez syna ówczesnej właścicielki i kontynuacja działalności pod markami DRUKARNIACD.PL I MEDDISC.PL .

2015 r. – uruchomienie linii produkcyjnej do fotoobrazów na płótnie, druk banerów. Zmiana lokalizacji miejsca produkcji.

2013 r. – 2014 r. rozbudowa parku maszynowego do druku płyt o automatyczne maszyny cyfrowe do płyt w systemie UV CMYK. wprowadzenie wybiórczego lakierowania UV opakowań kartonowych. Rozszerzenie działalności i otwarcie sklepu dla arborystów www.PolskiArborysta.pl

2012 r. – otwarcie sklepu internetowego www.sklep.drukarniacd.pl

2010 r. – Wprowadzenie druku offsetowego CMYK bezpośrednio na płytach oraz wprowadzenie do oferty płyt tłoczonych, opakowań drukowanych, digipack, okładek…

2009 r. – Zakup kolejnych maszyn, w tym zakup automatycznej pełnokolorowej sitodrukarki UV do płyt CD/DVD i tym samym zwiększenie wydajności produkcji do prawie 18.000 płyt na dobę w pełnym kolorze.

2008 r. – Zakup pierwszej jednokolorowej sitodrukarki UV do płyt CD/DVD oraz rozwinięcie parku maszynowego o kolejne maszyny do druku w pełnym kolorze.

2007 r. – Zakup pierwszej automatycznej linii do duplikacji płyt CD-R/DVD-R

2006 r. – Zakup pierwszej maszyny do druku bezpośrednio na płytach CD-R/DVD-R oraz utworzenie marki DRUKARNIACD.PL

2005 r. – Otwarcie studia authoringu filmów do formatu DVD-VIDEO. Wprowadzenie usługi digitalizacji kaset VHS i miniDV.

1992 r. – 2005 r. – rozpoczęcie wprowadzenia najnowszych trendów i technologii fotograficznych oraz montażu filmów, ciągły i dynamiczny rozwój firmy w branżach foto, video oraz reklamy.

1991 r. – przejęcie firmy przez córkę ówczesnego właściciela.

1954 r. – założenie firmy w branży fotograficznej.

DrukarniaCD

Nowoczesna drukarnia płyt i opakowań DRUKARNIACD.PL. Polska rodzinna firma ponad 18 letnim doświadczeniem w branży płytowej. Kompleksowe przygotowanie i realizacja zamówień. Profesjonalna obsługa przez doświadczony zespół techników. Oferujemy własny transport w każdej miejsce w Europie.

Dokonując zamówienia w naszej firmie pozwalasz trwać dalej rodzinnej Polskiej firmie, która jest taka jak Ty. Dziękujemy!